Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🔥 М’яч сезону в УПЛ вже забито? Плюмен приніс перемогу «Руху» божевільним дальнім ударом
Відео

Але без суддівського скандалу знов не обійшлося.

Автор — Андрей Белик
13 листопада, 13:30
5

Матч між «Чорноморцем» та «Рухом» став одним з найяскравіших та найбільш насичених на події в усьому 14-му турі УПЛ.

Молода команда Віталія Пономарьова відсвяткувала в ньому перемогу з рахунком 3:2 – забила швидкий м’яч, пропустила двічі (причому обидва м’ячі фактично привезла сама собі), але вчергове у сезоні краще за суперника провела кінцівку і здобула позитивний результат.

Вирішальний у поєдинку третій м’яч «Руха» – справжній шедевр. На 87-й хвилині Фредді Плюмен, який вийшов на заміну, поклав цукерочку з-за меж штрафного майданчика – м’яч влетів у самісіньку дев’ятку воріт Данила Варакути.

У голкіпера не було жодного шансу:

Втім, не обійшлося у матчі без чергового суддівського скандалу. Другий м’яч «Рух» забив на 72-й хвилині з пенальті, призначеного за гру Луки Гучека рукою у власному штрафному.

Порушення саме по собі було очевидним, і до факту призначення одинадцятиметрового жодних питань тут бути не може. Але цікаво інше – після втручання VAR головний арбітр зустрічі Андрій Коваленко вилучив Гучека, залишивши «Чорноморець» вдесятьох на заключні 20 хвилин поєдинку плюс компенсований час.

Неоднозначний епізод:

Вигравши, «Рух» перервав три матчеву серію без перемог в УПЛ і з 24 очками в активі посідає п’яту сходинку турнірної таблиці. «Чорноморець» з 19 балами – сьомий.